O firmie

AGMA SERWIS świadczy usługi w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości w obiektach jak również terenu wokół nich. Działamy od 2007 roku a nasze doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwala na profesjonalne i bezpieczne wykonywanie zleconych nam zadań. Naszym celem jest udoskonalenie funkcjonujących już standardów w zakresie utrzymania higieny jak również wprowadzenie nowych systemów, które pomogą w lepszym obsługiwaniu klientów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, ale dla potrzeb naszych klientów pracujemy również w innych miastach.

W celu osiągnięcia większej skuteczności i bezkonfliktowości naszej działalności nasze prace wykonywane będą zgodnie z przyjętymi na wstępie przez obie strony szczegółowymi ustaleniami. Oprócz profesjonalizmu i dobrej organizacji pracy gwarantujemy identyfikacje naszego personelu.

Zapewniamy dobór odpowiedniej, bezpiecznej technologii sprzątania dostosowanej do specyfiki obiektu. W pracach, porządkowych używamy urządzeń, maszyn oraz środków chemicznych znanych na całym świecie producentów takich firm jak: NILFISK, HAKO, KRANZLE, COMAC, VERMOP, KIRBY, PRAMOL CHEMIE, JOHNSONDIVERSEY, TASKI, BUZIL, SWISH, ECOLAB, KIEHL, VOIGT, NUMATIC oraz inne.

Co roku organizowane są dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje w zakresie nowych technologii czyszczenia, sprzętu i usług wchodzących na rynek branży sprzątającej. Nasza firma zapewnia Kierownika odpowiedzialnego za wykonane prace w Państwa obiekcie.

Kadra Kierownicza przechodzi szkolenia w zakresie:
– Technologii sprzątania, czyszczenia i konserwacji
– Technologii stosowania profesjonalnych środków
chemicznych, bezpiecznych do czyszczonych
powierzchni oraz środowiska
– Obsługa maszyn i urządzeń
– Organizacja pracy oraz właściwego nadzoru
nad podległym personelem
– Taktownie, Profesjonalnie – etykieta zachowania
– Szkolenie w zakresie BHP
Pracownicy serwisowi przechodzą szkolenia w zakresie:
– Wybranych technologii sprzątania, czyszczenia i konserwacji
– Stosowania i dozowania środków czystości
– Kultury słowa i zachowania
– Szkolenie w zakresie BHP

NASZE MOCNE STRONY TO:
– indywidualne podejście do każdego klienta
– zaangażowanie ze strony właściciela
– brak rozbudowanej administracji firmy
– dbałość o szczegóły